Veterinārie DNS testi

Nākamās paaudzes sekvenēšana

Mums rūp Jūsu mīluļi!

SIA GenEra piedāvā virkni ģenētiskās testēšanas pakalpojumus dzīvniekiem gan kaķu un suņu audzētājiem, gan veterinārārstiem. Ģenētisko slimību DNS testi, kažoka krāsas, īpašību noteikšanai.
Apmatojuma īpašību ģenētiskā pārbaude ļauj audzētājiem paredzēt potenciālo pēcnācēju fenotipus, palielinot iespējas radīt visvēlamākos dzīvnieku kažoku veidus.
Saukārt ģenētisko slimību DNS testi ļauj pārbaudīt, vai dzīvnieks nav kādas mutācijas nesējs, ko varētu nodot pēcnācējiem. Lielākā daļa šo ģenētisko traucējumu ir recesīvi un neizpaužas, tomēr, ja abiem vecākiem ir šīs mutācijas, viņu pēcnācējiem slimība var izpausties.

Izmantojot SIA GenEra piedāvātos DNS testus un uzzinot mīluļa genotipu, var uzlabot tīršķirņu sugu dzīvnieku veselību vairākās paaudzēs, izvairoties no nevēlamām saslimšanām.

Garantējam, ka mūsu piedāvātās ģenētiskās pārbaudes ir visprecīzākais veids, kā pārbaudīt iespējamos ģenētiskos traucējumus un daļēji prognozēt vizuālās iezīmes.

  Būtiski zināt!

Visus pieejamos veterināros DNS testus piedāvājam veikt attālināti - dzīvniekus laboratorijā nepieņemam!

 

Izvēlētos testus iespējams nopirkt mūsu e-veikalā. Ja Jums ir jebkādi jautājumi vai neskaidrības, aicinām sazināties ar mums!

GenEra veic vai organizē gandrīz jebkura veida DNS testēšanu

GenEra piedāvā klientiem veterināros DNS testus dažādiem nolūkiem. Tā kā pakalpojums ir jauns, iespējams, ka Jūsu vēlamais DNS tests var nebūt sarakstā, bet tas nenozīmē, ka to nevaram veikt. Par specifiskiem testiem lūdzam sazināties ar mums, rakstot uz info@genera.lv vai jautājot mājaslapā, izmantojot iespēju "Jautājiet mums". Jautājumā norādiet nepieciešamo DNS testa veidu/slimību/mutāciju u.c.

Noderīga informācija

  • GenEra laboratorijā izmantotie nosūtījumi uz DNS testiem, testēšanas pieprasījumi un paraugu noņemšanas instrukcijas

  • Cita noderīga informācija ārstiem (vetārstiem), tiesnešiem, klientiem un pacientiem

Uzzināt vairāk

Radušies jautājumi par mūsu piedāvātajiem testiem?

  Uzdod mums jautājumu!

Mēs parasti atbildam 24 stundu laikā!