Ginekoloģija un dzemdniecība

  Uzmanību! Izmaiņas sakarā ar COVID-19 pandēmiju!

SIA GenEra maina ierasto pieņemšanas kārtību!

Laboratorija klientus un pacientus klātienē pieņem stingri pēc iepriekšēja pieraksta. Lai pieteiktos GenEra laboratorijas apmeklējumam un nodotu paraugu kāda testa veikšanai, lūdzam rakstīt info@genera.lv vai zvanīt mums 26267833!
Būs jānorāda veicamā analīze, cilvēka, kam jāveic izmeklējums - vārds, dzimšanas gads, vēlamais laboratorijas apmeklējuma datums, laiks un tālruņa numurs. 

Arī DNS testus grūtniecēm ir iespēja veikt attālināti, neierodoties laboratorijā. Jūsu ārstējošais ārsts var pie mums pasūtīt neklātienes paraugu noņemšanas komplektu, un nodot asinis DNS testam Jūs varēsiet vizītes laikā. Sūtīšanu apmaksā GenEra laboratorija, taču šajos gadījumos jārēķinās ar papildu laiku, kas nepieciešams paraugu sūtīšanai.

Sargiet sevi un savus tuviniekus! 

  Būtiski zināt!

Ar ārsta-speciālista (pilnu sarakstu skat. sadaļā "cenas") nosūtījumu medicīniskos DNS testus (izņemot prenatālo NIPT "Panorama" DNS testu grūtniecēm) apmaksā NVD. Svarīgi! - Lai analīzi apmaksātu NVD, tam ir jābūt izrakstītam NVD apmaksātā vizītē, kur ārstam-speciālistam arī ir līgums ar NVD. Nosūtījumi no maksas vizītēm nebūs derīgi. Kvotas ir pieejamas.

 

Paraugu DNS izmeklējumam iespējams nodot mūsu sadarbības partneru laboratorijā - Centrālajā laboratorijā, jebkurā filiālē Latvijā.

 

Visus piedāvātos DNS testus Jūs varat veikt arī par maksu. Kā arī, neklātienes testēšana pieejama gan maksas testiem, gan testiem ar NVD nosūtījumu. Attālināti iespējams veikt visus medicīniskos DNS testus, izņemot testus grūtniecēm, kur jānodod asins paraugs. 

Man ir nosūtījums, un vēlos nodot analīzes attālināti