Ginekoloģija un dzemdniecība

  Uzmanību!

Laboratorija klientus un pacientus klātienē pieņem stingri pēc iepriekšēja pieraksta. Lai pierakstītos, rakstiet info@genera.lv vai zvaniet mums 26267833! Sīkāka informācija šeit.

Medicīniskie DNS testi grūtniecēm

dns testi grūtniecēm, nipt tests, bērna dzimuma noteikšana

GenEra laboratorija piedāvā dažādus DNS testus, kas saistīti ar ginekoloģiju un dzemdniecību. Biežākie no tiem ir mazuļa rēzus faktora noteikšana un trombofīlijas riska DNS tests grūtniecei. Tāpat arī bērna dzimuma noteikšana. Piedāvājam labāko neinvazīvo prenatālo testu (NIPT) tirgū -"Panorama".

  • Lielāko daļu DNS testus var veikt bez maksas (NVD apmaksātus), ja uz tiem ir ārsta-speciālista nosūtījums, kas izrakstīts NVD apmaksātā vizītē
  • Arī grūtniecēm DNS testus ir iespēja veikt attālināti. Jūsu ārstējošais ārsts var pie mums pasūtīt neklātienes paraugu noņemšanas komplektu, un nodot asinis DNS testam Jūs varēsiet vizītes laikā. Sūtīšanu apmaksā GenEra laboratorija, taču šajos gadījumos jārēķinās ar papildu laiku, kas nepieciešams paraugu sūtīšanai. Šajā gadījumā laicīgi jāsazinās ar mums, lai uz izvēlēto vietu varam nosūtīt speciālo komplektu paraugu noņemšanai. 
  • Trombofīlijas testam nav nepieciešams asins paraugs, tāpēc analīzi var nodot attālināti, aizpildot anketu (NVD apmaksātam testam), vai pasūtot e-veikalā maksas testu. 

Skaties video no Māmiņu kluba grūtnieču dienas, kurā SIA GenEra stāsta par DNS testu nozīmi grūtniecības laikā un laboratorijas piedāvājumu šeit

 

Noderīga informācija

  • GenEra laboratorijā izmantotie nosūtījumi uz DNS testiem, veidlapas un testēšanas pieprasījumi

  • Nosūtījumi un piekrišanas formas NIPT "Panorama" testam

Uzzināt vairāk