Onkoloģija

  Uzmanību! Izmaiņas sakarā ar COVID-19 pandēmiju!

SIA GenEra maina ierasto pieņemšanas kārtību!

Laboratorija klientus un pacientus klātienē pieņem stingri pēc iepriekšēja pieraksta. Lai pierakstītos, rakstiet info@genera.lv vai zvaniet mums 26267833!

Iesakām DNS testu veikt attālināti, pasūtot neklātienes paraugu noņemšanas komplektu mūsu e-veikalā. Dodieties uz izvēlētā DNS testa sadaļu un pievienojiet to grozam. Veiciet pirkumu, un mēs Jums nosūtīsim visu nepieciešamo parauga noņemšanai. Šajos gadījumos jārēķinās ar papildu laiku, kas nepieciešams paraugu sūtīšanai.

Sargiet sevi un savus tuviniekus! 

  Būtiski zināt!

Ar ārsta-speciālista (pilnu sarakstu skat. sadaļā "cenas") nosūtījumu medicīniskos DNS testus (izņemot prenatālo NIPT "Panorama"DNS testu grūtniecēm) apmaksā NVD. Svarīgi! - Lai analīzi apmaksātu NVD, tam ir jābūt izrakstītam NVD apmaksātā vizītē, kur ārstam-speciālistam arī ir līgums ar NVD. Nosūtījumi no maksas vizītēm nebūs derīgi. Kvotas ir pieejamas.

 

Paraugu DNS izmeklējumam iespējams nodot mūsu sadarbības partneru laboratorijā - Centrālajā laboratorijā, jebkurā filiālē Latvijā.

 

Visus piedāvātos DNS testus Jūs varat veikt arī par maksu. Kā arī, neklātienes testēšana pieejama gan maksas testiem, gan testiem ar NVD nosūtījumu. Attālināti iespējams veikt visus medicīniskos DNS testus, izņemot testus grūtniecēm, kur jānodod asins paraugs. 

Man ir nosūtījums, un vēlos nodot analīzes attālināti

Onkoloģijas nozares pētījumi un diagnostikas un ārstēšanas iespējas pasaulē ar katru gadu attīstās, arī Latvijā. GenEra laboratorijā iespējams veikt gan tādu rutīnas DNS testu, kā "Krūts un olnīcu vēža riska noteikšanu BRCA1" gan, izmantot mūsu laboratorijas individuālo pieeju un piedāvājumu pacientam, un veikt visa gēna sekvenēšanu. Tāpat testējam arī MEN2 sindroma izraisošās mutācijas RET gēnā.

Jebkuru jautājumu gadījumā lūdzam ar mums sazināties, lai piemeklētu atbilstošāko testēšanas risinājumu Jūsu vajadzībām. Arī tad, ja Jūsu vēlamā analīze nav mūsu sarakstā, mēs nodrošināsim testēšanu paši vai organizēsim to laboratorijās ārpus Latvijas.