Zarnu mikrobioma tests Gutwell®

DNS tests, kurā tiek analizēts individuālais ģenētiskais profils!

 • Veic ģenētikā balstītas dzīvesveida izvēles

 • Iepazīsti savus gēnus un padari savu ķermeni laimīgu

 • Efektīva pieeja veselības uzlabošanai ilgtermiņā

 • Personalizēts uztura un fizisko aktivitāšu plāns ar aprēķiniem

Personalizēts uztura DNS tests

 

GutWell® mikrobioma tests sniedz informāciju par zarnu baktērijām - to daudzumu un daudzveidību, kā arī vadlīnijas, kā sasniegt un uzturēt līdzsvarotu zarnu mikrofloru.

GutWell® tests būs noderīgs ikvienam, kas tiecas zaudēt svaru, kas seko striktām diētām vai cieš no gremošanas problēmām, vai vienkārši tiem, kas vēlas uzzināt, vai viņu uzturs ir pilnvērtīgs un dažāds, un ko darīt, lai zarnu mikrobioms būtu labvēlīgs veselības uzlabošanai un uzturēšanai. Tests palīdz veidot apzinātus uztura paradumus un novērst slimības vai veselības problēmas, kuras var izraisīt nelīdzsvarota zarnu mikroflora. 

 

Zarnu mikroflora nav tikai probiobaktērijas, par kurām, šķiet, dzirdēts visvairāk. Tā ir tikai neliela daļa no mūzu zarnās mītošajām baktērijām, kas strādā mūsu organisma labā. 

Kā tas notiek:

 • E-veikalā jāiegādājas tests;
 • Pēc apmaksas veikšanas un parauga saņemšanas sāksim veikt ģenētiskā profila analīzi, kas parasti aizņem 10 darba dienas;
 • Kad saņemsim un reģistrēsim paraugus, sms veidā saņemsiet paroli rezultātu atvēršanai;
 • Rezultātus saņemsiet 26 lappušu gara pārskata veidā uz e-pastu.

Ieguvumi:

 1. Uztura DNS tests piedāvā viegli saprotamu, padziļinātu ģenētisko ieskatu individuālajās īpatnībās, kas palīdzēs personalizēt un uzlabot uzturu.
 2. Ģenētiskā profila pārskatā ir pamatoti un praktiski ieteikumi ikdienai, gan ēšanas, gan fizisko aktivitāšu ziņā. 
 3. Motivācija rīkoties, lai sasniegtu sev tīkamus rezultātus. Pats svarīgākais - uzlabot savu veselību un dzīves līmeni ilgtermiņā.
Personalizēts uztura DNS tests

Uztura testā analizētie gēni:

Kopā tiek analizēti 6 marķieri 5 gēnos, kas iesaistīti mūsu pamata vielmaiņas procesos. Tie ir:

 • PPARG - piedalās taukaudu veidošanā. Ja ēdiena ir pārpārēm, tad nodrošina liekās enerģijas pārveidošanu taukos. Variācijas šajā gēnā ne tikai rada lielāku 2. tipa diabēta risku, bet arī lielāku svaru un lielākas grūtības no tā atbrīvoties.
 • ADRB2 (1) un ADRB(2) - atrodas uz taukšūnu virsmas un ir iesaistīts tauku mobilizācijā enerģijas ražošanai. Variācijas šajā gēnā ir saistītas ar palielinātu aptaukošanās risku, abdominālu aptaukošanos, un aptaukošanos, ja cilvēks pieturas pie diētas ar augstu ogļhidrātu saturu.
 • ADRB3 - iesaistīts tauku šķelšanas – lipolīzes procesos. Variācijas šajā gēnā ir saistītas ar aptaukošanos tiem cilvēkiem, kuriem ir mazkustīgs dzīvesveids. Labu svara zudumu var sasniegt tikai fiziskas slodzes rezultātā.
 • FTO “BADA GĒNS”. - Variācijas šajā gēnā, liek cilvēkam ēst vairāk, jo sāta sajūta iestājas vēlāk. Garšo produkti ar augstu tauku saturu, saldumi. Arī tūlīt pat pēc ēdienreizes.
 • FABP2 - regulē tauku uzsūkšanos tievajās zarnās. Variācijas šajā gēnā saistītas ar palielinātu tauku absorbciju, līdz ar to ar lielāku ķermeņa masas indeksu.

Ja vēlaties paplašinātu vielmaiņas procesos iesaistīto gēnu analīzi, iesakām izvēlēties uztura testu ar konsultāciju, kurā tiek analizēti 10 gēni (11 marķieri). 

Radušies jautājumi par mūsu piedāvātajiem testiem?

  Uzdod mums jautājumu!

Mēs parasti atbildam 24 stundu laikā!