Personalizēts uztura DNS tests

  Uzmanību! Izmaiņas sakarā ar COVID-19 pandēmiju!

SIA GenEra maina ierasto pieņemšanas kārtību!

Laboratorija klientus un pacientus klātienē pieņem stingri pēc iepriekšēja pieraksta. Lai pierakstītos, rakstiet info@genera.lv vai zvaniet mums 26267833!

Iesakām DNS testu veikt attālināti, pasūtot neklātienes paraugu noņemšanas komplektu mūsu e-veikalā. Dodieties uz izvēlētā DNS testa sadaļu un pievienojiet to grozam. Veiciet pirkumu, un mēs Jums nosūtīsim visu nepieciešamo parauga noņemšanai. Šajos gadījumos jārēķinās ar papildu laiku, kas nepieciešams paraugu sūtīšanai.

Sargiet sevi un savus tuviniekus! 

Personalizēts uztura DNS tests

Vielmaiņas DNS tests ar uztura un fizisko aktivitāšu programmu, kas veidota, balstoties uz Jūsu individuālajām DNS īpatnībām jeb nutriģenētisko profilu!

Uzziniet, kā Jūsu nutriģenētiskais profils var palīdzēt ievērojami uzlabot dzīvesveidu - pielāgojot uzturu un fiziskās aktivitātes.

Kurš gan negrib būt veselīgs, slaids, pievilcīgs? Ļoti daudzi. Un, ja ir pieprasījums – ir arī piedāvājums. Tiek piedāvātas visdažādākās iespējas: visu veidu diētas, ēšana atbilstoši mēness fāzēm, medikamenti, uztura bagātinātāji, dažādas sporta nodarbības u.t.t. Lielākoties cilvēki uzsāk kādu no iepriekš minētajiem pasākumiem ar lielām cerībām, centību, entuziasmu, apņēmību, taču, laikam ritot, cerētos rezultātus sasniedz labi ja 1/3 daļa. Tie, kam veiksme gājusi secen, savukārt, cenšas saprast iemeslus, kāpēc tā. Daži atzīst, ka ir slinkojuši – tomēr, ko darīt, ja tiek, piemēram, regulāri vingrots, ievērots atbilstošs uzturs, bet svars spītīgi nekrītas? Un, ja vēl draudzene, kas dara to pašu, ar katru mēnesi kļūst arvien slaidāka? Rodas sajūta, ka kaut kas tiek darīts nepareizi. Tad internetā tiek lasīti ieteikumi, padomi, dažādas publikācijas, kas bieži ir viena otrai pretrunā. Lasītājs informācijas gūzmā apjūk, samulst un labākajā gadījumā dodas pēc palīdzības pie kāda speciālista, sliktākā – nonāk pie secinājuma „Man tāpat nekas nelīdz, nav jēgas neko darīt, pie vainas sliktie gēni” un vairs arī neko nedara.

SIA GenEra piedāvā efektīvu risinājumu - veikt ģenētisku analīzi „Uztura DNS tests”, kurā tiek analizēta virkne ģenētisko marķieru (SNP) dažādos gēnos, kuri, savukārt, ir iesaistīti dažādos metabolisma regulācijas procesos.

Ieklausieties savos gēnos un atklājiet pavisam jaunu līmeni, veidojot savas ikdienas maltītes un plānojot fiziskās aktivitātes. Balstoties uz savām individuālajām ģenētiskajām īpatnībām var uzzināt, kā izveidot perfekti pielāgotas maltītes tieši Jūsu organismam ar atbilstošu makroelementu proporciju, tādā veidā ilgtermiņā uzlabojot savu veselību. To nevar salīdzināt ne ar vienu diētu, kas paredzēta īstermiņam! Tieši otrādi - šādas diētas var nodarīt kaitējumu Jūsu veselībai.

Tāpat arī fiziskajām aktivitātēm ir svarīga loma, kas palīdz mūsu ķermenim būt veselam un laimīgam. Bieži vien cilvēki, cenšoties sasniegt ātrus rezultātus, ievēro diētu un katru dienu iet uz augstas intensitātes treniņiem. Organismā tiek radīts stress, un nereti cilvēks padodas jau pēc neilga laika, tāpēc, ka ķermenim vajag atpūsties un atjaunoties - nav spēka, enerģijas, pieaug svars (piebildīsim - tas ir tikai normāli pie lielas slodzes un uzsākot sportot). Zinot to, kā darbojas Jūsu organismā noteikti gēni, var sportot gudri, darot to, kas Jūsu ķermenim patiks un nesīs vēlamos rezultātus. Viens sasniegs mērķi - veicot spēka vingrinājumus, otrs - ejot garās pastaigās. Kas der vienam, var nederēt otram, kas arī izskaidro to, kāpēc bieži netiek sasniegts vēlamais mērķis.

Tāpēc SIA GenEra piedāvā uztura DNS testu kopā ar uztura speciālista konsultāciju, kuras laikā tiks izstrādāta individuāla un pielāgota uztura un fizisko aktivitāšu programma, lai sniegtu vēl labākus rezultātus un zināšanas, kā nutriģenētisko profilu izmantot savā labā. Svarīgi! - to var izdarīt tikai speciālists, kurš orientējas gan ģenētikā, gan cilvēka fizioloģijā, gan uzturzinātnē. Mūsu speciāliste ir Kristīne Sekace, uzturzinātņu maģistre.

P.S. Šis nav tests uztura nepanesību noteikšanai! Uztura programmā nav aizliegto produktu, svarīgas ir devas un uzturvielu proporcijas katram individuāli. Vienīgā nepanesamība, kas ir arī iekļauta šajā testā – ir ģenētiskā laktozes intolerance.

Personalizēts uztura DNS tests

Kā tas notiek:

 • Jāpiesakās uz parauga (uztriepes no mutes gļotādas jeb t.s. „siekalu parauga”) nodošanu SIA GenEra laboratorijā, rakstot uz e-pastu: info@genera.lv (nepieciešams norādīt cilvēka, kurš veiks „Uztura DNS testu”, vārdu, uzvārdu, vecumu, tālruņa numuru, vēlamo laboratorijas apmeklējuma datumu un laiku), vai zvanot 26267833;
 • Norunātajā laikā dodieties uz GenEra laboratoriju un nododiet paraugu testam;
 • Jāveic apmaksa, pēc kuras sāksim veikt DNS testēšanu, kas aizņem 10 darba dienas;;
 • Nododot paraugu, Jums tiks izsniegta uztura dienasgrāmata, kas līdz uztura speciālistes apmeklējumam jāaizpilda vismaz 3 dienas un aizpildīta jāņem līdzi uz konsultāciju;
 • Jūs pierakstīs uz konsultāciju pie uztura speciālistes Kristīnes Sekaces. Uz konsultāciju var pretendēt, sākot no brīža, kad testēšana būs pabeigta;
 • Jādodas norunātajā laikā pie uztura speciālistes Kristīnes Sekaces uz konsultāciju. Tās laikā tiks analizēta trīs dienu uztura dienasgrāmata, noskaidrota slimības vēsture, izvērtēti svara zaudēšanas mēģinājumi, veikti antropometriskie mērījumi ar bioimpedances metodi, skaidroti DNS analīžu rezultāti un, balstoties uz visu iegūto informāciju, tiks sastādīta personalizēta uztura un fizisko aktivitāšu programma tieši Jums. Jārēķinās, ka uztura konsultācija ilgst 1,5 stundu.

Vielmaiņas uztura DNS testu ir iespējams veikt arī attālināti - iegādājoties testu mūsu e-veikalā. Mēs Jums atsūtīsim parauga noņemšanas komplektu, Jūs nodosiet paraugu, aizpildīsiet dokumentāciju un sūtīsiet to atpakaļ. Mēs veiksim nutriģenētiskā profila analīzi, un, kad tā būs gatava, Jums tiks norunāta uztura specālista konsultācija. 

Jūsu ieguvumi:

 1. Vielmaiņas DNS tests piedāvā viegli saprotamu, padziļinātu ģenētisko ieskatu individuālajās īpatnībās, kas palīdzēs personalizēt un uzlabot uzturu.
 2. Saņemsiet kvalitatīvu uztura speciālista konsultāciju un praktiskus ieteikumus, kā nutriģenētisko profilu izmantot ikdienā, gan ēšanas, gan fizisko aktivtiāšu ziņā. 
 3. Motivāciju rīkoties, lai sasniegtu sev tīkamus rezultātus. Pats svarīgākais - uzlabotu savu dzīves līmeni ilgtermiņā.

Noderīga informācija

 • GenEra laboratorijā izmantotie nosūtījumi uz DNS testiem, veidlapas un testēšanas pieprasījumi

 • Cita noderīga informācija ārstiem, tiesnešiem, klientiem un pacientiem

Uzzināt vairāk

Radušies jautājumi par mūsu piedāvātajiem testiem?

  Uzdod mums jautājumu!

Mēs parasti atbildam 24 stundu laikā!