Iegūsti 15% atlaidi, uzrādot Goda ģimenes karti

Turpmāk Latvijas, Lietuvas un Igaunijas Goda ģimenes arī ģenētikas laboratorijā GenEra varēs saņemt 15% atlaidi visiem ģenētiskajiem DNS testiem, uzrādot derīgu Goda ģimenes karti/apliecību.

Apliecība “Goda ģimene” ir valsts veidota un Sabiedrības integrācijas fonda īstenota atbalsta programma daudzbērnu ģimenēm, kuras aprūpē trīs un vairāk bērni vecumā līdz astoņpadsmit gadiem, kā arī pilngadīgas personas, kuras nav sasniegušas 24 gadu vecumu, ja tās iegūst vispārējo, profesionālo vai augstāko izglītību un ģimenēm, kuras aprūpē bērnu ar invaliditāti vai pilngadīgu personu, kura nav sasniegusi 24 gadu vecumu un kurai noteikta I vai II grupas invaliditāte. Šīs apliecības īpašniekiem ir iespēja saņemt atlaides, izmantojot pakalpojumus, kurus piedāvā valsts un privātie uzņēmumi Latvijā.

 

No 2024. gada aprīļa arī SIA GenEra iesaistās šajā atbalsta programmā. Kartes īpašniekiem būs iespēja izmantot Goda ģimenes atlaidi 15% apmērā, veicot jebkurus mūsu laboratorijas piedāvātos DNS testus. Atlaide piemērojas pilnas cenas DNS testiem. Atlaide nav spēkā veterinārajiem DNS testiem un citiem laboratorijas pakalpojumiem. 

Būtiski ņemt vērā, ka atlaidi var saņemt, veicot testu uz vietas laboratorijā (Mārupes ielā 22, Rīgā), un uzrādot derīgu Goda ģimenes apliecību, kā arī personu apliecinošu dokumentu. Atlaides nepiemērojas e-veikalā esošajiem DNS testiem. 

Atlaides var saņemt arī Igaunijas un Lietuvas iedzīvotāji ar Lietuvas (Šeimos kortelė) un Igaunijas (Perekaart) Goda ģimeņu apliecībām. 

Lai veiktu DNS testu, jāveic iepriekšējs pieraksts, zvanot uz tālruni 26267833.