• Akreditēta klīniski diagnostiskā laboratorija

JAUNUMS! Ērču DNS tests

Ar katru gadu ērces pie mums kļūst arvien vairāk un vairāk. Spriežot pēc novērojumiem un prognozēm, arī šogad ērces būs daudz, ērču sezona sāksies agri un turpināsies ilgi. Dažās vietās pat ērce atrastas ziemas laikā, kas nozīmē, ka tās mūs apdraud nu jau visu gadu. To pastiprina siltās un mitrās ziemas. 

Šī iemesla dēļ, SIA GenEra saviem klientiem piedāvā jaunu testu - Ērču DNS/RNS testu, kurā noteiksim 4 slimības izraisītāju DNS un RNS klātbūtni VIENĀ ĒRCĒ!

  • Ērču encefalīts;
  • Laimas slimība;
  • Ērlihioze;
  • Granulocitārā anaplazmoze.

Šo visu slimību izraisītāju mikroorganismus meklēsim katrā ērcē, un tie iekļauti vienā DNS testā! Šī testa cena ir 43 Eur

Pieņemam ērces ARĪ NO DZĪVNIEKIEM, jo vairākas šīs slimības apdraud mūsu mājas mīļuļus, piemēram, suņus.

Lai ērci nodotu pārbaudei  laboratorijā,  tā uz samitrinātas salvetes vai vates gabaliņa ir jāievieto nelielā, tīrā traukā ar aizbāzni vai skrūvējamu vāku. Pirms nogādāšanas  laboratorijā ērce jāglabā ledusskapī 2-8o C temperatūrā, maksimāli 72 stundas. Laboratorija pieņem  tikai nesadalītas, dzīvas ērces!

Sīkāka informācija par piedāvāto testu, minētajām slimībām, profilakses iespējām un pareizu ērces izņemšanu pieejama šeit.

Cenu lapa pieejama šeit.

Uzmanību! Sakarā ar COVID-19 pandēmiju un ārkārtas stāvokli valstī, SIA GenEra nepieņem klientus klātienē. Taču esam nodrošinājuši paraugu, tajā skaitā arī ērču, nodošanu bez personāla klātbūtnes pie mums laboratorijā:

  • Uzgaidāmajā telpā ir nolikti paraugu noņemšanas komplekti - pašaizpildāma anketa un maisiņš, kur ievietot paraugu, un aploksne, kurā jāieliek iepriekšminētās lietas. 
  • Ja nu ir kādas grūtības vai neskaidrības, jāzvana personālam un kāds atnāks paskaidrot vai parādīt, kā paraugu atstāt.

Ja Jums radušies jebkādi jautājumi, lūdzam sazināties ar SIA GenEra laboratoriju, rakstot e-pastu uz info@genera.lv, vai zvanot 26267833.