‼️ DNS testēšana ārkārtējās situācijas laikā - uzzināt vairāk

Uztura DNS tests mazais + pārskats

DNS tests, kurā tiek analizēts individuālais ģenētiskais profils!

 • Veic ģenētikā balstītas dzīvesveida izvēles

 • Iepazīsti savus gēnus un padari savu ķermeni laimīgu

 • Efektīva pieeja veselības uzlabošanai ilgtermiņā

 • Personalizēts uztura un fizisko aktivitāšu plāns ar aprēķiniem

Personalizēts uztura DNS tests

Uzzini, kā Tavs ģenētiskais profils var palīdzēt dzīvot labāk - pielāgojot uzturu un fiziskās aktivitātes, kas strādās Tavā labā.

Daudzi no mums grib būt veselīgāki, slaidāki un pievilcīgāki.

Pieprasījums ir liels, tāpēc vienmēr aktuālas bijušas dažādas iespējas, kas piedāvā to sasniegt - visu veidu diētas, ēšana atbilstoši mēness fāzēm, medikamenti, uztura bagātinātāji, dažādas sporta nodarbības u.t.t.

Tomēr ļoti bieži centība un entuziasms noplok, kad solītie rezultāti netiek sasniegti. Vēl jo vairāk, ja kādam tas strādā, bet Tev nē, kas arī ir visai izplatīta parādība. Tad talkā nāk internets, kurā var atrast daudz padomu un ieteikumu, kas bieži ir pretrunā viens ar otru. Lasītājs informācijas gūzmā apjūk, samulst un sliktākajā gadījumā nonāk pie secinājuma „Man tāpat nekas nelīdz, nav jēgas neko darīt, pie vainas sliktie gēni”. 

Mums ir laba ziņa - katram no mums ir pieeja, kas strādā! Arī Tev!

 

SIA GenEra piedāvā efektīvu risinājumu - veikt ģenētisku analīzi „Uztura DNS tests”, kurā tiek analizēta virkne ģenētisko marķieru (SNP) dažādos gēnos, kuri, savukārt, ir iesaistīti dažādos metabolisma regulācijas procesos.

 • Balstoties uz savām individuālajām ģenētiskajām īpatnībām var uzzināt, kā izveidot perfekti pielāgotas maltītes, lai sniegtu tieši Tavam organismam nepieciešamo, tādā veidā ilgtermiņā uzlabojot savu veselību. To nevar salīdzināt ar īstermiņa diētām, kas var nodarīt kaitējumu Jūsu veselībai.

Tāpat arī kustībai ir vitāli svarīga loma, kas palīdz mūsu ķermenim būt veselam un laimīgam. Bieži vien cilvēki, cenšoties sasniegt ātrus rezultātus, ievēro diētu un regulāri apmeklē augstas intensitātes treniņus. Organismā tiek radīts stress, jo ķermenis nespēj atpūsties un atjaunoties - nav spēka, enerģijas, pieaug svars.

 • Zinot to, kā organismā darbojas noteikti gēni, var sportot gudri, darot to, kas Tavam ķermenim patiks un nesīs vēlamos rezultātus. Viens sasniegs mērķi - veicot spēka vingrinājumus, otrs - ejot garās pastaigās. Kas der vienam, var nederēt otram, kas arī izskaidro to, kāpēc bieži netiek sasniegts vēlamais mērķis.

KAS IR ĢENĒTISKĀ VIELMAIŅAS PROFILA PĀRSKATS?

Jūsu labākais draugs izvirzīto mērķu sasniegšanai

 • Sava vielmaiņas genotipa jeb ģenētiskā profila pārskatā Jūs uzzināsiet, kas būs piemērotākais tieši Jums gan uztura ziņā, gan fizisko aktivitāšu ziņā
 • Jūsu personīgajā pārskatā, balstoties uz analizētajiem gēniem, būs sastādīti atbilstoši ieteikumi dzīvesveidam
 • Vēl labāk – Jums nebūs nekas jārēķina! Sarēķināsim gan nepieciešamās uzturvielu proporcijas, gan kopējo nepieciešamo kaloriju skaitu dienā. Tas viss pārveidots porciju veidā, kas būs vienkārši un
  saprotami uztverams
 • Papildu uztura rekomendācijām, Jūs saņemsiet arī ieteikumus fiziskajām aktivitātēm – slodzei un aktivitātes veidam, kāds ir vispiemērotākais tieši Jums
 • Visi ieteikumi un rekomendācijas ir zinātniski pamatotas un uz pierādījumiem (pētījumiem) balstītas.
 • Vielmaiņas genotipa jeb ģenētiskā profila pārskats piemērots tiem, kas vēlas samazināt svaru un dzīvot veselīgi. Tiem, kas vēlas svaru palielināt, bērniem, grūtniecēm vai tiem, kam ir kādas saslimšanas, uztura speciālista konsultācija ir būtiska un nepieciešama.

Kā tas notiek:

 • E-veikalā jāiegādājas tests;
 • Pēc apmaksas veikšanas un parauga saņemšanas sāksim veikt ģenētiskā profila analīzi, kas parasti aizņem 10 darba dienas;
 • Kad saņemsim un reģistrēsim paraugus, sms veidā saņemsiet paroli rezultātu atvēršanai;
 • Rezultātus saņemsiet 26 lappušu gara pārskata veidā uz e-pastu.

Ieguvumi:

 1. Uztura DNS tests piedāvā viegli saprotamu, padziļinātu ģenētisko ieskatu individuālajās īpatnībās, kas palīdzēs personalizēt un uzlabot uzturu.
 2. Ģenētiskā profila pārskatā ir pamatoti un praktiski ieteikumi ikdienai, gan ēšanas, gan fizisko aktivitāšu ziņā. 
 3. Motivācija rīkoties, lai sasniegtu sev tīkamus rezultātus. Pats svarīgākais - uzlabot savu veselību un dzīves līmeni ilgtermiņā.
Personalizēts uztura DNS tests

Uztura testā analizētie gēni:

Kopā tiek analizēti 6 marķieri 5 gēnos, kas iesaistīti mūsu pamata vielmaiņas procesos. Tie ir:

 • PPARG - piedalās taukaudu veidošanā. Ja ēdiena ir pārpārēm, tad nodrošina liekās enerģijas pārveidošanu taukos. Variācijas šajā gēnā ne tikai rada lielāku 2. tipa diabēta risku, bet arī lielāku svaru un lielākas grūtības no tā atbrīvoties.
 • ADRB2 (1) un ADRB(2) - atrodas uz taukšūnu virsmas un ir iesaistīts tauku mobilizācijā enerģijas ražošanai. Variācijas šajā gēnā ir saistītas ar palielinātu aptaukošanās risku, abdominālu aptaukošanos, un aptaukošanos, ja cilvēks pieturas pie diētas ar augstu ogļhidrātu saturu.
 • ADRB3 - iesaistīts tauku šķelšanas – lipolīzes procesos. Variācijas šajā gēnā ir saistītas ar aptaukošanos tiem cilvēkiem, kuriem ir mazkustīgs dzīvesveids. Labu svara zudumu var sasniegt tikai fiziskas slodzes rezultātā.
 • FTO “BADA GĒNS”. - Variācijas šajā gēnā, liek cilvēkam ēst vairāk, jo sāta sajūta iestājas vēlāk. Garšo produkti ar augstu tauku saturu, saldumi. Arī tūlīt pat pēc ēdienreizes.
 • FABP2 - regulē tauku uzsūkšanos tievajās zarnās. Variācijas šajā gēnā saistītas ar palielinātu tauku absorbciju, līdz ar to ar lielāku ķermeņa masas indeksu.

Ja vēlaties paplašinātu vielmaiņas procesos iesaistīto gēnu analīzi, iesakām izvēlēties uztura testu ar konsultāciju, kurā tiek analizēti 10 gēni (11 marķieri). 

Radušies jautājumi par mūsu piedāvātajiem testiem?

  Uzdod mums jautājumu!

Mēs parasti atbildam 24 stundu laikā!