• Akreditēta klīniski diagnostiskā laboratorija

GenEra piedalīsies pasākumā "Tu neesi viens"

Jau šo sestdien, 2019. gada 30. jūnijā, no 11:00-15:00 Vērmanes dārzā, Rīgā, notiks pasākums personām ar īpašām vajadzībām un viņu līdzcilvēkiem. Programmā paredzētas nodarbības, sportiskas aktivitātes, izglītojošas lekcijas un konsultācijas. Pasākums, visas nodarbības un lekcijas notiek BEZ MAKSAS, un tajās var piedalīties ikviens.Genera pasākumā Tu neesi viens

Pasākumā būs iespēja satikt dažādus speciālistus – ergoterapeitu, pulmonologu, deju un kustības terapeitu, psihoterapeitu, kanisterapeitu un ģenētiķi. Varēs veikt dažādus veselības mērījumus, piedalīties speciālistu veidotajās aktivitātēs, kā arī smelties jaunas zināšanas un ieteikumus veselības uzlabošanai un stiprināšanai.

Pasākuma laikā būs iespēja arī uzzināt par GenEra piedāvātajem DNS testiem un pakalpojumiem, noskaidrot sev interesējošus jautājumus, kā arī noklausīties mūsu ģenētiķes un valdes priekšsēdētājas Lienes Ņikitinas - Zaķes lekciju par gēnu ietekmi un iespējām ietekmēt gēnus.

Tāpat arī gaidāmas citas interesantas lekcijas par tādām tēmām kā elpošana un rūpes par plaušu veselību, ergoterapijas nozīme rehabilitācijas procesā, kanisterapijas nozīme veselības uzlabošanā, deju un kustību terapijas ietekme uz pašsajūtu, kā arī par to, kā pieņemt diagnozi, kā ar to sadzīvot, un kā mūsu ikdienas sabiedrībā iekļaujas īpašie bērni.

Uz visām lekcijām un nodarbībām vēlama iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni: 26118444. Plašāka informācija: www.veseligsridzinieks.lv.

* Lietus gadījumā pasākums notiks Rīgas Latviešu Biedrības namā, Merķeļa ielā 13.

Pasākuma programma

TU NEESI VIENS!

NĀC UN PAVADI AKTĪVU DIENU KOPĀ AR ĢIMENI, DRAUGIEM UN LĪDZCILVĒKIEM

 

Apmeklējot pasākumu, tā dalībnieki piekrīt, ka pasākuma laikā var tiks uzņemtas fotogrāfijas un video, kas var tikt publicēti mājas lapā www.veseligsridzinieks.lv un Rīgas domes Labklājības departamenta sociālo tīklu kontos.

Pasākums tiek īstenots Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 “Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi!” ietvaros.