Maijā SIA GenEra piedāvā veikt divu cilvēku paternitātes testu ar 10% atlaidi. 

 

Sīkāka informācija par paternitātes testu - šeit

Divu cilvēku paternitātes testa cena ar atlaidi - 301.5 EUR

Šī testa ietvaros piedāvājam noteikt divu cilvēku tiešu bioloģisko radniecību. Visbiežāk šādā testā pārbaudītais radniecības modelis ir iespējamais tēvs-bērns. Pozitīva testa (radniecība apstiprināta) precizitāte ir 99,999..%, savukārt negatīva testa (radniecība izslēgta) precizitāte ir 100%. Par to, kāpēc pozitīvs tests nav 100% un kādā veidā paternitāte tiek apstiprināta vai izslēgta - lasiet šeit
Ja Jums rodas jautājumi par testu - ielūkojieties šeit vai rakstiet mums kontaktformā, vai rakstiet uz epasta adresi info@genera.lv, vai piezvaniet - pastāstīsim.

Atlaide attiecas arī uz anonīmiem paternitātes testiem.

 


 

Visu aprīli SIA GenEra piedāvā veikt Personalizēto uztura DNS testu ar 10% atlaidi. 

Sīkāka informācija par testu - šeit.

Testa pilna cena - 140 EUR

Testā ir iekļauta kvalificēta uztura speciālista konsultācija.

Šajā testā nav iekļauta pārtikas nepanesamību testēšana, netiek ieteikta kādu uztuvielu izslēgšana no uztura. Šī testa ieguvums ir sapratne par sava organisma vielmaiņas tendencēm, un kā pielāgot savu ikdienas uztura plānu sava organisma īpatnībām.

Tests var līdzēt gan svara samazināšanai, gan arī svara palielināšanai. Tomēr gadījumos,kad svars ir ļoti zems vai ļoti liels, iesakām konsultēties ar savu ārstu, lai izslēgtu dažādas slimības, kas izraisa svara pārmērīgu zudumu vai pieaugumu.

 


RSU Studentu zinātniskajā konferencē tika prezentēts stenda referāts par Celiakijas pacientu slimības niansēm un gaitu. 


Mums bija patiess prieks konsultēt jaunās dakteres par celiakijas ģenētikas smalkumiem un lepnums par to, ka mūsu veidotā analīze - Celiakijas riska DNS tests, kuru veicam ar visprecīzāko metodi - Sangera sekvenēšanu - palīdz mazajiem pacientiem uzstādīt precīzu diagnozi.

Ar stenda referātu var iepazīties šeit 

Ar mūsu pašu izstrādāto Celiakijas riska testu var iepazītieš seit

Informācijai: Celiakijas riska DNS tests ir izslēdzošs, nevis apstiprinošs tests. Tas nozīmē, ka gadījumos, ja testa rezultāts ir negatīvs, celiakijas riska variantu cilvēkam nav, iespēja dzīves laikā saslimt ar celiakiju ir minimāla. Savukārt pozitīvs testa rezultāts norāda, ka cilvēkam dzīves laikā ir iespēja saslimt ar celiakiju, bet slimību neapstiprina! Konsultējieties ar savu ārstu par šāda testa veikšanas nepieciešamību.

 


SIA GenEra no 1.04.2019 piedāvā BRCA1 un BRCA2 gēnu pilnas kodējošās daļas analīzi.

Analīzes cena - 320 EUR.  
Šī analīze ieteicama sievietēm, kurām nav atklātas krūts vēža “ciltstēva” mutācijas (četras biežākās BRCA1 gēnā Latvijas populācijā atrastās mutācijas), bet kuru ģimenes vēsture ārsta skatījumā liecina par pārmantoto krūts un/vai olnīcu vēzi.

  1. Novērtējiet savu risku;
  2. Konsultējieties ar speciālistu par analīzes lietderību;
  3. Veiciet analīzi SIA GenEra laboratorijā;
  4. Saņemiet rezultātu. Jāņem vērā, ka vislabāk rezultātu varēs izskaidrot ārsts speciālists, tāpēc ir lietderīgi ar ārstu konsultēties PIRMS analīzes veikšanas.

Informācijai: ja Jūs jau esat veikusi/is pārmantotā vēža ģenētisko analīzi SIA GenEra pēc 2013. gada, bet biežākās BRCA1 mutācijas netika atrastas, tomēr Jūsu slimības vai ģimenes vēsture atbilst pārmantotā krūts un/vai olnīcu vēža kritērijiem (jautājiet ārstam!) un Jūs vēlaties noskaidrot, vai Jūsu ģimenē vēzi izraisījusi kāda cita BRCA1 vai BRCA2 mutācija, AICINĀM VEIKT ANALĪZI SIA GENERA ar 10% atlaidi

Lūdzam pieteikties testam pa telefonu 26267833 vai e-pastu info@genera.lv. Plašāku informāciju par pārmantotā krūts un olnīcu riska DNS testu mūsu laboratorijā lasiet šeit